Warszawa: catering dietetyczny

🚃 Piękne miasto na drodze małpiego rydwanu 🍃

Warszawa… ach, jak ja kocham to miasto! Samo serce Polski, dużo się dzieje - tak jak w mojej dżungli, tylko że to miejska dżungla! Zawsze jak wspominam stolicę, to przychodzą na myśl najwspanialsze wspomnienia. Opowiem Wam najciekawszą historię z mojego życia:

Historia o randce z Syrenką

Kiedyś skacząc przez Bulwary, prawie spadłem do Wisły! A było to na Śródmieściu, przy Moście Gdańskim. Trzymałem się kurczowo murku, na którym wisiałem. Już myślałem, że to koniec i już nigdy nie zrobię żadnych małpich figli… aż nagle coś wystrzeliło mnie do góry, niczym Małpa, której palma odbiła! Upadłem na ziemię, przetarłem oczy ze zdumienia, a tu piękna, blondwłosa, kobieto-ryba… czyli Syrenka. Nie wierzyłem, ale jednak - to nie legenda. Tamtego dnia nauczyła mnie pływać. Pływaliśmy sobie od Bielan, aż po Wilanów. Wziąłem ją na ręce i nosiłem po całej Warszawie, bo ma rybi ogon i nie może chodzić. Spacerowaliśmy razem w blasku księżyca po Pradze, Żoliborzu, Woli, Bródnie, Targówku, Sadybie, aż w końcu wróciliśmy tam, gdzie się spotkaliśmy.
Po tym - jakże wyczerpującym - wieczorze, obydwoje zgłodnieliśmy. Zaproponowałem jej mój catering dietetyczny. Gdy spróbowała tego, co jej upichciłem, to w jednej chwili jej łuski zaczęły błyszczeć jak nigdy! Tak zaczęła się nasza przyjaźń, która trwa do dziś, bo każdego ranka przy Moście Siekierkowskim na Mokotowie, zostawiam jej moją dietę pudełkową.

Warszawa nocą

Jakie diety pudełkowe dostępne są w Warszawie?

A jeśli Ty, tak jak Warszawska Syrenka chcesz jeść moją pyszną dietę z dowozem, ale do końca nie wiesz jak schudnąć, lub jak zdrowo się odżywiać, czy jak zadbać o swoją sylwetkę, to nie czekaj, tylko wybierz którąś z nich i zamów! Czeka na Ciebie: dieta standardowa, dieta wegetariańska, dieta bez ryb, ale z mięskiem, dieta bez laktozy, dieta bez nabiału, dieta niskoglutenowa, a także dieta wegańska! Znajdziesz u mnie szeroki zakres kaloryczności od diety 1000 kcal, aż do 5000 kcal (to dla prawdziwych goryli!). A to wszystko jest mniam!
Nie czekaj, złóż zamówienie już dziś!

makaron z wołowiną z diety pudełkowej

Warszawiaku! zjesz takie papu?

Takie rzeczy tylko u Małpy!

Wybór dań
Wybór jedzenia

Wskazujesz grupy wykluczeń i codziennie wybierasz spośród kilku dań na każdy posiłek dopasowanych do Ciebie.

Darmowa dostawa cateringu
Darmowa dostawa

Każdego poranka, świeżo, we wszystkich większych miastach w Polsce. Podając adres wybierasz przedział godzin dostawy.

Smaczne i zdrowe jedzenie
Smak i zdrowie

Pyszne pomysły, świeże, sezonowe składniki i opieka dietetyka - to moja recepta na zdrowie i bananowy uśmiech.

Elastyczne zamawianie
Elastyczność i czas

Dowolnie zarządzasz dniami dostawy, adresami, wykluczeniami, kalorycznością - możesz je zmieniać w panelu zjadacza.

Zero zobowiązań
Zero zobowiązań

Cena zależy tylko od kaloryczności, doładowujesz konto i płacisz jedynie za dni, w które przywiozłem Ci papu.

Wybrane miasta na mapie małpiego rydwanu:

Warszawa Poznań Kraków Szczecin Gdańsk Wrocław