Warszawa

🚃 Piękne miasto na drodze małpiego rydwanu 🍃

Warszawa… ah, jak ja kocham to miasto! Samo serce Polski, dużo się dzieje, tak jak w mojej dżungli, tylko że to miejska dżungla! Zawsze jak wspominam stolicę, to przychodzą na myśl najwspanialsze wspomnienia. Opowiem Wam najciekawszą historię z mojego życia:

Kiedyś skacząc przez Bulwary, prawie spadłem do Wisły! A było to na Śródmieściu, przy Moście Gdańskim. Trzymałem się kurczowo murku, na którym wisiałem. Już myślałem, że to koniec i już nigdy nie zrobię żadnych małpich figli… aż nagle coś wystrzeliło mnie do góry, niczym Małpa, której palma odbiła! Upadłem na ziemię, przetarłem oczy ze zdumienia, a tu piękna, blondwłosa, kobieto-ryba… czyli Syrenka. Nie wierzyłem, ale jednak - to nie legenda. Tamtego dnia nauczyła mnie pływać. Pływaliśmy sobie od Bielan, aż po Wilanów. Wziąłem ją na ręce i nosiłem po całej Warszawie, bo ma rybi ogon i nie może chodzić. Spacerowaliśmy razem w blasku księżyca po Pradze, Żoliborzu, Woli, Bródnie, Targówku, Sadybie, aż w końcu wróciliśmy tam, gdzie się spotkaliśmy. Po tym jakże wyczerpującym wieczorze, obydwoje zgłodnieliśmy. Zaproponowałem jej mój catering dietetyczny. Gdy spróbowała tego, co jej upichciłem, to w jednej chwili jej łuski zaczęły błyszczeć jak nigdy! Tak zaczęła się nasza przyjaźń, która trwa do dziś, bo każdego ranka przy Moście Siekierkowskim na Mokotowie, zostawiam jej moją dietę pudełkową.

A jeśli Ty, tak jak Warszawska Syrenka chcesz jeść moją pyszną dietę z dowozem, ale do końca nie wiesz jak schudnąć, lub jak zdrowo się odżywiać, czy jak zadbać o swoją sylwetkę, to nie czekaj tylko wybierz którąś z nich i zamów! Czeka na Ciebie: dieta standardowa, dieta wegetariańska, dieta bez ryb, ale z mięskiem, dieta bez laktozy, dieta bez nabiału, dieta niskoglutenowa, a także dieta wegańska! Znajdziesz u mnie szeroki zakres kaloryczności od diety 1000 kcal, aż do 5000 kcal(to dla prawdziwych goryli!). A to wszystko jest mniam! Nie czekaj, złóż zamówienie już dziś!

Wybrane miasta na mapie małpiego rydwanu:

Warszawa Poznań Kraków Szczecin Gdańsk Wrocław