Szczecin: catering dietetyczny

🚃 Piękne miasto na drodze małpiego rydwanu 🍃

Historia o spełnianiu kulinarnych życzeń:

Będąc kiedyś w kinie „Pionier 1907”, które jest jednym z najstarszych kin na świecie, oglądałem „King Konga”. Fajnie, że człowieki nagrywają filmy o małpach. Po filmie strasznie zgłodniałem, ale wszystkie restauracje były pozamykane. Chodziłem po całym Szczecinie. Byłem na Zdrojach, Podjuchach, Pomorzanach, Gumieńcach, Pogodnie, Niebuszewie i nic… dalej chodziłem głodny. Chciałem bardzo zjeść rybę z morza, ale tam jednak było za daleko…
W końcu przeszedłem się nad Odrę i spotkałem jednego wędkarza. Wystraszył się mnie, bo było ciemno, a ja czarna, wielka i włochata. Krzyczałem, żeby zaczekał, bo jestem sympatyczną Małpą, ale mnie nie słuchał. Wziąłem jego wędkę i złowiłem złotą rybkę! Powiedziała do mnie "Małpo, oszczędź mnie, a spełnię Twoje jedno życzenie". Myślałem, myślałem… aż w końcu przyszła mi myśl! „Chcę, abym nigdy nie był głodny i żeby wszyscy w Szczecinie nie byli głodni, dzięki mnie, bo głodna małpa i ludź, to smutna małpa i ludź”. Rybka powiedziała: „Okej, od tej chwili masz zdolności kulinarne i będziesz mogła sama gotować sobie, i szczecinianom”.

Szczecin - widok z portu

Jakie diety pudełkowe dostępne są w Szczecinie?

Od tamtej pory, zacząłem pichcić pyszny catering dietetyczny, który posiada różne wykluczenia, dla każdego podniebienia! U mnie zjesz wszystko, a także wykluczę różne grupy produktów, za którymi nie przepadasz, albo nie możesz jeść. Więc, jeśli nie bardzo wiesz jak schudnąć, jak zadbać o sylwetkę, lub po prostu jak zdrowo się odżywiać, to mam przygotowane dla Ciebie takie pyszności jak: dieta standardowa, dieta wegetariańska, dieta bez ryb, ale z mięskiem, dieta bez laktozy, dieta bez nabiału, dieta niskoglutenowa, a także dieta wegańska! Od 1000 kcal, aż do 5000 kcal(to dla prawdziwych goryli!). A to wszystko jest mniam! Nie czekaj, złóż zamówienie już dziś!

Czy prawdziwy Szczecinianin zamieni paprykarz na tę pyszną faszerowaną paprykę?

Takie rzeczy tylko u Małpy!

Wybór dań
Wybór jedzenia

Wskazujesz grupy wykluczeń i codziennie wybierasz spośród kilku dań na każdy posiłek dopasowanych do Ciebie.

Darmowa dostawa cateringu
Darmowa dostawa

Każdego poranka, świeżo, we wszystkich większych miastach w Polsce. Podając adres wybierasz przedział godzin dostawy.

Smaczne i zdrowe jedzenie
Smak i zdrowie

Pyszne pomysły, świeże, sezonowe składniki i opieka dietetyka - to moja recepta na zdrowie i bananowy uśmiech.

Elastyczne zamawianie
Elastyczność i czas

Dowolnie zarządzasz dniami dostawy, adresami, wykluczeniami, kalorycznością - możesz je zmieniać w panelu zjadacza.

Zero zobowiązań
Zero zobowiązań

Cena zależy tylko od kaloryczności, doładowujesz konto i płacisz jedynie za dni, w które przywiozłem Ci papu.

Wybrane miasta na mapie małpiego rydwanu:

Warszawa Poznań Kraków Szczecin Gdańsk Wrocław