Papu jest najważniejsze!

Co łączy mnie i moich zjadaczy? Jedzenie jest dla nas bardzo ważne - to przyjemność, styl życia, sposób na bycie sobą - zdrowym i szczęśliwym. Dlatego codziennie staję na ogonie, żeby podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej, w mojej diecie pudełkowej dbając o smak, wygląd, wartościowy skład, kalorie, świeżość i trafianie w Twoje gusta. Nigdy nie poświęcam jednej z tych rzeczy na rzecz innej.

Twoja nowa dieta pudełkowa

Dowolne wykluczenia

Sam decydujesz jakiego rodzaju składniki chcesz wykluczyć z Twojej diety. Niezależnie jak skomponujesz wykluczenia,codziennie w moim menu znajdziesz zgodne z nimi dania do wyboru. Jeśli zdasz się na wybór Małpki możesz mieć pewność, że nie dostaniesz niczego niezgodnego z Twoimi wyborami.

Wybór menu

Codziennie wybierasz spośród kilku dopasowanych do Ciebie propozycji na każdy zdrowy i posiłek. Widzisz skład dań i decydujesz, co będzie dla Ciebie najlepsze, a co zostawisz innym małpkom.

Twoja nowa dieta pudełkowa
Sam wybierasz menu

Małpie diety

U mnie samemu wybierasz kaloryczność i komponujesz swoje wykluczenia. Codziennie możesz wybierać spośród wielu różnych dań na każdy posiłek. Jeśli jednak wolisz zdać się na Małpkę to w zależności od wybranych wykluczeń, dopasuję Cię do jednej z poniższych diet i wybiorę dla Ciebie papu.

Zbilansowanie

Zbilansowane i zdrowe

Dania i menu dzienne, które Małpa szykuje dla Ciebie jest komponowane i analizowane przez najlepszych dietetyków w dżungli, troszczących się o Twoje zdrowie i samopoczucie. Na każdym posiłku znajdziesz informacje o makroskładnikach, a przy wyborze menu podsumowanie makroskładników wybranego dnia.

Twój smak, Twoje oceny

Moje doświadczenie kulinarne i sprawdzone receptury to gwarancja pysznego smaku, ale nie każda małpka ma taki sam gust. Dlatego u mnie wybierasz spośród kilku propozycji dań, a do tego, po zjedzeniu możesz wygodnie oceniać i opiniować każde z nich. Miesięcznie dostaje tysiące opinii, które zawsze biorę sobie do włochatego, małpiego serca i dzięki nim ulepszam Twoje papu.

Oceny posiłków
Najlepsze składniki

Sezonowe składniki, najlepsi producenci

Nigdy nie zdaję się na przypadek w wyborze składników. Żeby zostać Dumnym Małpim Dostawcą trzeba sprostać nie lada wymaganiom i posiadać wyjątkowe, świeże, pyszne i naturalne składniki. Co więcej, nigdy nie przestaję szukać nowych smaków, a moje menu zawsze dopasowuje do sezonowych warzyw i owoców - dając Ci to co, akurat Mama Dżungla ma najlepszego.

Zawsze wiesz co jesz

Na etykiecie każdego dania oraz w Małpim Portalu zawsze znajdziesz dokładny skład tego co Małpa gotuje ze wskazaniem alergenów. Nie kupujesz Małpy w worku.

Składnniki
Małpia kuchnia

Kuchnia i załoga na medal

Moi sous-chef’owie porzucili najlepsze restauracje żeby pracować ze mną i pod okiem Małpy tworzyć dania, które pokochali Zjadacze. Gotujemy we własnej kuchni, na najlepszym sprzęcie w Dżungli i z najwyższą kontrolą czystości i bezpieczeństwa. Jedzenie to nie żarty!

Zobacz cennik
Bezpieczeństwo i higiena

Papu w dobrych rękach

Zawsze powtarzam, że jedzenie to nie żarty. Moi pomocnicy wiedzą, że Małpie standardy higieny i bezpieczeństwa to najwyższa liga w dżungli cateringów. W mojej kuchni powstaje tylko moje papu, a wstępu, standardów i składników doglądam osobiście jakieś 3600 razy dziennie.

Tysiące zadowolonych zjadaczy – sprawdź opinie!

Oni nie mogą się mylić i zapraszają Cię do elitarnego grona najpyszniej odżywionych naczelnych! Wzruszam się, gdy widzę te oceny moich diet, bo o taką dżunglę walczyłem!

Takie rzeczy tylko u Małpy!

Wybór dań
Wybór diet

Wskazujesz grupy wykluczeń i codziennie wybierasz spośród kilku najwyższej jakości dań na każdy posiłek, dopasowanych do Ciebie.

Darmowa dostawa cateringu
Darmowa dostawa

Każdego poranka, świeże i zbilansowane posiłki we wszystkich większych miastach w Polsce. Podając adres, wybierasz przedział godzin dostawy.

Smaczne i zdrowe jedzenie
Smak i zdrowie

Pyszne pomysły, świeże, sezonowe składniki i opieka dietetyka - to moja recepta na zdrowe odżywianie i bananowy uśmiech.

Elastyczne zamawianie
Elastyczność i czas

Dowolnie zarządzasz dniami dostawy, adresami, wykluczeniami, kalorycznością - możesz je zmieniać w panelu zjadacza.

Cenniki cateringów dietetycznych
Zero zobowiązań

Cena diety pudełkowej zależy tylko od kaloryczności, doładowujesz konto i płacisz jedynie za dni, w które przywiozłem Ci papu.