Weź na próbę, bez zobowiązań

U mnie planowanie jest elastyczne jak małpi ogon. Możesz zamówić na próbę tylko 1 dzień - bez żadnych dalszych zobowiązań. Zakładasz konto, doładowujesz konto na 1 dzień, sprawdzasz jakie pycha i zakochujesz się w Małpie. Proste? Proste!

Pełna dowolność planowania

Możesz ustalić stały harmonogram dostaw, ale możesz również planować zupełnie spontanicznie - zaznaczając dni w kalendarzu. Pamiętaj jedynie, że planowanie, odwoływanie lub zmiany w dostawie możliwe są zazwyczaj na 2 dni przed dostawą do godziny 18 (planuj piątkowe papu w środę do 18). W swoim Centrum Dowodzenia zawsze znajdziesz informację ile czasu pozostało do zablokowania zmian w najbliższej dostawie.

Wybór menu

Codziennie wybierasz spośród kilku dopasowanych do Ciebie propozycji na każdy zdrowy i posiłek. Widzisz skład dań i decydujesz, co będzie dla Ciebie najlepsze, a co zostawisz innym małpkom.

Twoja nowa dieta pudełkowa

Tysiące zadowolonych zjadaczy – sprawdź opinie!

Oni nie mogą się mylić i zapraszają Cię do elitarnego grona najpyszniej odżywionych naczelnych! Wzruszam się, gdy widzę te oceny moich diet, bo o taką dżunglę walczyłem!

Takie rzeczy tylko u Małpy!

Wybór dań
Wybór diet

Wskazujesz grupy wykluczeń i codziennie wybierasz spośród kilku najwyższej jakości dań na każdy posiłek, dopasowanych do Ciebie.

Darmowa dostawa cateringu
Darmowa dostawa

Każdego poranka, świeże i zbilansowane posiłki we wszystkich większych miastach w Polsce. Podając adres, wybierasz przedział godzin dostawy.

Smaczne i zdrowe jedzenie
Smak i zdrowie

Pyszne pomysły, świeże, sezonowe składniki i opieka dietetyka - to moja recepta na zdrowe odżywianie i bananowy uśmiech.

Elastyczne zamawianie
Elastyczność i czas

Dowolnie zarządzasz dniami dostawy, adresami, wykluczeniami, kalorycznością - możesz je zmieniać w panelu zjadacza.

Cenniki cateringów dietetycznych
Zero zobowiązań

Cena diety pudełkowej zależy tylko od kaloryczności, doładowujesz konto i płacisz jedynie za dni, w które przywiozłem Ci papu.