Cennik Deliday

Proste i sprawiedliwe zasady - cena w Dżungli zależy od kaloryczności i kosztu użytych w danym daniu produktów. Dania dzielą się na grupy cenowe ze względu na koszt składników, z których je ugotowałem - np. makaron zwykły będzie tańszy niż bezglutenowy, a ten z kolei tańszy od makaronu wyrabianego ręcznie przez sympatyczną mammę w słonecznej Italii.

Jedz co lubisz

Darmowe Jedzenie w Abonamencie

  • Podpinasz kartę, określasz miesięczną wpłatę (min. 1250 PLN)
  • Do każdych wpłaconych 200 BNC, dorzucam bonusowe 30 BNC
  • Jesz 15% dodatkowego papu gratis!
Powiedz mi więcej

Wspólne dostawy taniej

  • Koszt dostawy to 12 złotych za torbę
  • Wspólne dostawy taniej. Od 2 toreb jednego dnia na ten sam adres, dorzucam 3 BNC gratis per paczka
Zamów sobie
Jedz co lubisz

Abonament na Małpę!

Małpa wynagradza hojnie tych zjadaczy, którzy chcą być z nią na stałe! Podpinasz kartę i deklarujesz comiesięczną kwotę wpłat (min. 1250 zł = 1250 BNC), a Małpa do każdych wpłaconych w ten sposób 200 BNC dorzuca gratisowe 30 BNC. Czyli otrzymujesz dodatkowe 15% Małpiego Papu gratis! W każdej chwili możesz anulować abonament lub zmienić jego kwotę.

Więcej małpek, tańsze papu!

Dostawa to koszt 12 zł za każdą paczkę. Jeśli zamawiasz pod jeden adres, tego samego dnia z innymi Małpkami to za każdą dodatkową torbę dostajesz bonus 3 BNC.

Bonus za dostawę
Bonus za polecenie

Polecasz i zyskujesz 50 BNC!

Poleć moje papu innym Małpkom dzieląc się z nimi Twoim kodem polecającym, który znajdziesz w Panelu Zjadacza. Jeśli polecany przez Ciebie zjadacz doładuje konto za min. 250 zł oboje dostaniecie po 50 BNC.

Faktury Vat

Fakturkę? Nie ma sprawy!

Zaznaczasz chęć otrzymywania faktur VAT w swoim panelu i podajesz dane - resztą zajmie się Małpa. Na koniec miesiąca dostajesz mailowo zbiorczą fakturę za wszystkie dostawy z danego miesiąca.

Małpi portal

Ręczne doładowania lub podpięcie karty

Możesz ręcznie doładowywać Twoje konto poprzez płatności T-Pay lub przelewem tradycyjnym. Możesz też ułatwić sobie żywot, podpiąć kartę i pozwolić Małpie pobierać co tydzień środki na dostawy zaplanowane na następny tydzień - wygodnie, przejrzyście, elastycznie. W dżungli nic nie ginie.


Jak działają płatności automatyczne?

Tak, żeby każdy Zjadacz miał kontrolę, a jednocześnie nie musiał pamiętać o doładowaniach!

Płatności automatyczne, a Abonament i Prepaid?

Dzięki płatnościom automatycznym, nie musisz pamiętać o doładowaniu środków na konto i masz pewność, że pod Twoimi drzwiami nie zabraknie papu. Możesz włączyć je w obu formach rozliczeń:

  • Abonament na Małpę wymaga podpięcia karty i zadeklarowania regularnych wpłat za min. 1250 zł miesięcznie. Zyskujesz 30 BNC extra za każde 200zł, które wpłacisz na konto w formie abonamentu. Jeśli zabraknie środków na zaplanowane posiłki to automatycznie pobiore je z Twojej karty płatniczej, jednak do takich wpłat nie są doliczane bonusowe BNC.
  • Płatność prepaid polega na doładowaniu konta za pomocą T-Pay (przelew natychmiastowy) lub przelewu tradycyjnego bez żadnych deklaracji co do regularności wpłat. W tej formie rozliczenia płatności automatyczne polegają na dodaniu karty, z której Małpa zgodnie z opisanym poniżej harmonogramem pobierze brakujące środki na zaplanowane przez Ciebie w kalendarzu papu.
Dodawanie karty

Przy dodawaniu karty sprawdzę stan Twojego konta i zrobię doładowanie na tyle bananacoinów, aby starczyło na zaplanowane papu do końca następnego tygodnia. Biorę pod uwagę tylko te dni, na które zaplanowana jest dostawa.

Jak często realizowane są doładowania automatyczne?

Od środy do niedzieli sprawdzam czy masz wystarczającą liczbę bananacoinów na zaplanowane papu do końca następnego tygodnia. Na bieżąco upewniam się, że nie zabraknie Ci środków, a jeśli brakuje to robię doładowanie.. Każde doładowanie robię biorąc pod uwagę stan Twojego konta. Jeśli okaże się, że w jednym tygodniu nie wykorzystałeś całego doładowania to kolejne doładowanie będzie pobierać tylko brakującą różnicę. Stan konta i pełną historię transakcji zawsze znajdziesz w swoim panelu. Nic w Dżungli nie ginie!

Tysiące zadowolonych zjadaczy – sprawdź opinie!

Oni nie mogą się mylić i zapraszają Cię do elitarnego grona najpyszniej odżywionych naczelnych! Wzruszam się, gdy widzę te oceny moich diet, bo o taką dżunglę walczyłem!

Takie rzeczy tylko u Małpy!

Wybór dań
Wybór diet

Wskazujesz grupy wykluczeń i codziennie wybierasz spośród kilku najwyższej jakości dań na każdy posiłek, dopasowanych do Ciebie.

Dostawa cateringu
Dostawa pod drzwi

Każdego poranka, świeże i zbilansowane posiłki we wszystkich większych miastach w Polsce. Podając adres, wybierasz przedział godzin dostawy.

Smaczne i zdrowe jedzenie
Smak i zdrowie

Pyszne pomysły, świeże, sezonowe składniki i opieka dietetyka - to moja recepta na zdrowe odżywianie i bananowy uśmiech.

Elastyczne zamawianie
Elastyczność i czas

Dowolnie zarządzasz dniami dostawy, adresami, wykluczeniami, kalorycznością - możesz je zmieniać w panelu zjadacza.

Cenniki cateringów dietetycznych
Zero zobowiązań

Cena diety pudełkowej zależy tylko od kaloryczności, doładowujesz konto i płacisz jedynie za dni, w które przywiozłem Ci papu.