Małpa dla zwierzaka

Przez Małpę do serca!

Sprawa jest oczywista - każdy Zjadacz chciałby mieć własną Małpę, ale miejsce małp jest w dżungli i nikt tej złotej jak banan zasady nie powinien zmieniać.

To co powinniśmy zmienić to miejsce, w którym znajdują się obecnie te słodkie jak papaja zwierzaki. Na małpi ogon! W końcu zasługują na wspaniałych przyjaciół - właścicieli! A kto może być lepszym opiekunem niż osoby wykarmione przez małpę jej własnym pudełkiem?

MAŁPO, WCHODZĘ W TO!
Serce psa

Spójrz na ten urok, ten uśmiech i błysk w oku!

Zobacz oczami wyobraźni, jak razem biegacie za piłką z wywieszony językiem, oglądacie Netflixa i bez końca wymieniacie się spojrzeniami - “No kto jest dobrym futrzakiem, no kto?”. Zjadaczu, teraz już nie masz wyjścia.

Jak łączę zwierzaki z opiekunami?

Od teraz na pudełkach z Twoim papu znajdziesz naklejki z szukającymi nowego domu zwierzakami. Zakochałeś się od pierwszego wejrzenia i chcielibyście razem buszować w swojej dżungli?

Sprawdź warunki adopcji!
Pudełko z jedzeniem
Miska dla psa

Nie możesz przyjąć zwierzaka? Postaw mu Papu!

Jeśli w swojej dżungli nie masz odpowiednich warunków do adopcji futrzaka - już biegnę z pomocą. W Centrum Dowodzenia Jedzeniem dodaj do swojego zamówienia posiłek dla zwierzaka w schronisku. Pieski i kotki będą wdzięczne i wszyscy będziemy zadowoleni. I najedzeni.

POSTAW PAPU!
Serce psa

Takie rzeczy tylko u Małpy!

Wybór dań
Wybór diet

Wskazujesz grupy wykluczeń i codziennie wybierasz spośród kilku najwyższej jakości dań na każdy posiłek, dopasowanych do Ciebie.

Dostawa cateringu
Dostawa pod drzwi

Każdego poranka, świeże i zbilansowane posiłki we wszystkich większych miastach w Polsce. Podając adres, wybierasz przedział godzin dostawy.

Smaczne i zdrowe jedzenie
Smak i zdrowie

Pyszne pomysły, świeże, sezonowe składniki i opieka dietetyka - to moja recepta na zdrowe odżywianie i bananowy uśmiech.

Elastyczne zamawianie
Elastyczność i czas

Dowolnie zarządzasz dniami dostawy, adresami, wykluczeniami, kalorycznością - możesz je zmieniać w panelu zjadacza.

Cenniki cateringów dietetycznych
Zero zobowiązań

Cena diety pudełkowej zależy tylko od kaloryczności, doładowujesz konto i płacisz jedynie za dni, w które przywiozłem Ci papu.