Centrum Dowodzenia Jedzeniem

Małpi Portal to najsprytniejszy system do zarządzania papu pod słońcem. Nowoczesność to moje drugie imię. Dbam by każdy element Dżungli, był zintegrowany z moim autorskim systemem. Mój catering dietetyczny to: wygoda, oszczędność czasu, bezpieczeństwo i małpio-rozkoszna przyjemność.

Wybierz menu

Wybór menu

Codziennie wybierasz spośród kilku dopasowanych do Ciebie propozycji na każdy zdrowy i posiłek. Widzisz skład dań i decydujesz, co będzie dla Ciebie najlepsze, a co zostawisz innym małpkom.

Twój smak, Twoje oceny

Moje doświadczenie kulinarne i sprawdzone receptury to gwarancja pysznego smaku, ale nie każda małpka ma taki sam gust. Dlatego u mnie wybierasz spośród kilku propozycji dań, a do tego, po zjedzeniu możesz wygodnie oceniać i opiniować każde z nich. Miesięcznie dostaje tysiące opinii, które zawsze biorę sobie do włochatego, małpiego serca i dzięki nim ulepszam Twoje papu.

Oceń dania
Składniki

Zawsze wiesz co jesz

Na etykiecie każdego dania oraz w Małpim Portalu zawsze znajdziesz dokładny skład tego co Małpa gotuje ze wskazaniem alergenów. Nie kupujesz Małpy w worku.

Pełna dowolność planowania

Możesz ustalić stały harmonogram dostaw, ale możesz również planować zupełnie spontanicznie - zaznaczając dni w kalendarzu. Pamiętaj jedynie, że planowanie, odwoływanie lub zmiany w dostawie możliwe są zazwyczaj na 2 dni przed dostawą do godziny 18 (planuj piątkowe papu w środę do 18). W swoim Centrum Dowodzenia zawsze znajdziesz informację ile czasu pozostało do zablokowania zmian w najbliższej dostawie.

Elavon

Ręczne doładowania lub podpięcie karty

Możesz ręcznie doładowywać Twoje konto poprzez płatności TPay lub przelewem tradycyjnym. Możesz też ułatwić sobie żywot, podpiąć kartę i pozwolić Małpie pobierać co tydzień środki na dostawy zaplanowane na następny tydzień - wygodnie, przejrzyście, elastycznie. W dżungli nic nie ginie.

Faktury Vat

Fakturkę? Nie ma sprawy!

Zaznaczasz chęć otrzymywania faktur VAT w swoim panelu i podajesz dane - resztą zajmie się Małpa. Na koniec miesiąca dostajesz mailowo zbiorczą fakturę za wszystkie dostawy z danego miesiąca.

Tysiące zadowolonych zjadaczy – sprawdź opinie!

Oni nie mogą się mylić i zapraszają Cię do elitarnego grona najpyszniej odżywionych naczelnych! Wzruszam się, gdy widzę te oceny moich diet, bo o taką dżunglę walczyłem!

Takie rzeczy tylko u Małpy!

Wybór dań
Wybór diet

Wskazujesz grupy wykluczeń i codziennie wybierasz spośród kilku najwyższej jakości dań na każdy posiłek, dopasowanych do Ciebie.

Darmowa dostawa cateringu
Darmowa dostawa

Każdego poranka, świeże i zbilansowane posiłki we wszystkich większych miastach w Polsce. Podając adres, wybierasz przedział godzin dostawy.

Smaczne i zdrowe jedzenie
Smak i zdrowie

Pyszne pomysły, świeże, sezonowe składniki i opieka dietetyka - to moja recepta na zdrowe odżywianie i bananowy uśmiech.

Elastyczne zamawianie
Elastyczność i czas

Dowolnie zarządzasz dniami dostawy, adresami, wykluczeniami, kalorycznością - możesz je zmieniać w panelu zjadacza.

Cenniki cateringów dietetycznych
Zero zobowiązań

Cena diety pudełkowej zależy tylko od kaloryczności, doładowujesz konto i płacisz jedynie za dni, w które przywiozłem Ci papu.