Małpi rydwan pod Twomi drzwiami!

Dostarczam do wszystkich większych miast w Polsce i ich okolic. Sprawdź obszary zaznaczone na mapie, lub wpisz swój adres poniżej i dowiedz się, czy rydwan dojedzie również do Ciebie.

Przedziały godzinowe dostaw

Sam wybierasz z dostępnych przedziałów godzinowych dla Twojego adresu. Staram się tak ułożyć trasę rydwanu, żeby wszyscy byli szczęśliwi, ale przede wszystkim abyś dostał swoje papu zanim opuścisz hacjendę. U niektórych Małpek jestem więc bardzo wcześnie, u innych chwilę przed ich wyjściem.

Godziny dostaw
Bananacoiny

Więcej małpek, tańsze papu!

Dostawa to koszt 12 zł za każdą paczkę. Jeśli zamawiasz pod jeden adres, tego samego dnia z innymi Małpkami to za każdą dodatkową torbę dostajesz bonus 3 BNC.

Gwarancja

Gwarancja świeżości i jakości

Poruszanie się rydwanem po szosach to nie kaszka z mleczkiem, ale osobiście dbam o każdy milimetr Twojej paczki. Gwarantuję, że jeśli coś z dostawą pójdzie nie tak to Małpa Ci to wynagrodzi.

Różne adresy dostaw

Mój rydwan podąża za Tobą. W swoim panelu łatwo dodasz kilka adresów dostaw. Możesz wybrać, który z nich jest domyślny, a w kalendarzu łatwo zmienić adres dostawy na wybrany dzień.

Różne adresy

Tysiące zadowolonych zjadaczy – sprawdź opinie!

Oni nie mogą się mylić i zapraszają Cię do elitarnego grona najpyszniej odżywionych naczelnych! Wzruszam się, gdy widzę te oceny moich diet, bo o taką dżunglę walczyłem!

Takie rzeczy tylko u Małpy!

Wybór dań
Wybór diet

Wskazujesz grupy wykluczeń i codziennie wybierasz spośród kilku najwyższej jakości dań na każdy posiłek, dopasowanych do Ciebie.

Dostawa cateringu
Dostawa pod drzwi

Każdego poranka, świeże i zbilansowane posiłki we wszystkich większych miastach w Polsce. Podając adres, wybierasz przedział godzin dostawy.

Smaczne i zdrowe jedzenie
Smak i zdrowie

Pyszne pomysły, świeże, sezonowe składniki i opieka dietetyka - to moja recepta na zdrowe odżywianie i bananowy uśmiech.

Elastyczne zamawianie
Elastyczność i czas

Dowolnie zarządzasz dniami dostawy, adresami, wykluczeniami, kalorycznością - możesz je zmieniać w panelu zjadacza.

Cenniki cateringów dietetycznych
Zero zobowiązań

Cena diety pudełkowej zależy tylko od kaloryczności, doładowujesz konto i płacisz jedynie za dni, w które przywiozłem Ci papu.