Czym jest dieta pudełkowa i na czym polega?

Rozważasz zamówienie diety pudełkowej, ale nie wiesz właściwie, na czym polega? Oferują Ci catering dietetyczny, catering pudełkowy, boxy z bananami - to brzmi jak stos małpich tajemnic. Spokojnie, wystarczy że spojrzysz poniżej na mój artykuł, w którym rozwikłałem właśnie wszystkie te zagadki. Dowiesz się czym jest catering dietetyczny, dla kogo jest wskazany, czy się opłaca i jak to działa w mojej Dżungli. Gotowy? No to małpuj!

Twoja nowa dieta pudełkowa

Czarna Małpa wyjaśnia co i jak...

Catering dietetyczny w pudełkach jest wtedy, gdy Czarna Małpa gotuje pyszne dania i pakuje je do boxów, a te z kolei wypełnione po brzegi świeżym i zbilansowanym papu jedzeniem dostarczane są pod Twoje drzwi. Możesz nazwać to również dietą. Dlaczego? Bo każdego dnia dbam o Twoje samopoczucie oraz zapotrzebowanie na składniki pokarmowe i kaloryczność (kcal) posiłków w oparciu o najnowsze zasady zdrowego żywienia, konsultacje z małpim dietetykiem i Twoje wykluczenia. Twój los jest w dobrych rękach – no bo kto jak nie Małpa!

Małpie diety na każdą okazję

U mnie samemu wybierasz kaloryczność i komponujesz swoje wykluczenia. Codziennie możesz wybierać spośród wielu różnych dań na każdy posiłek. Jeśli jednak wolisz zdać się na Małpkę to w zależności od wybranych wykluczeń, dopasuję Cię do jednej z poniższych diet i wybiorę dla Ciebie papu.

Jak to działa?

Doładowujesz konto i na bieżąco wybierasz dni dostaw cateringu dietetycznego oraz zdrowe dania dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb. Każdego dnia dostajesz 5 gotowych, pysznych posiłków, darmową i świeżą dostawę we wszystkich większych miastach i miłość Małpy. Nie musisz dziękować.

Czarna Małpa

Nie jesteś pewny, jaką funkcję pełni catering dietetyczny?

Zobacz, co mówi Księga Dżungli o korzyściach i wadach oraz w czym pomoże Ci Czarna Małpa.

 • Utrzymanie zasad zdrowego żywienia
 • Dostarczanie odpowiedniej ilości poszczególnych składników lub ich niedoborów, czyli urozmaicenie produktów i dań
 • Spożywanie codziennie takiej samej liczby kalorii (kcal)
 • Regularność zjadania posiłków i budowanie nawyków żywieniowych
 • Oszczędność czasu na zakup i przygotowywanie dań
 • Redukcja, odchudzanie i tracenie kilogramów
 • Zwiększenie masy mięśniowej lub wagi
 • Pomoc w dietach specjalistycznych (np. bez glutenu, bez laktozy, wegetariańskiej, wegańskiej)
 • Kontrola nad tym co, kiedy, gdzie zjadasz i dla kogo zamawiasz, dzięki czemu jesteś świetnie zorganizowany :)
 • Brak marnotrawienia jedzenia, wody, paliwa, materiałów i innych zasobów, przyczyniając się przy tym do ograniczania ilości zakupywanych produktów i wyrzucania nadprogramowych ilości przygotowanego jedzenia
 • Ułatwienie, komfort i wygoda również w jedzeniu poza domem

A jakie są wady?

Ja widzę tylko jedną – jak już raz spróbujesz diety Czarnej Małpy, to będziesz zapierać się małpim ogonem przed powrotem do garów w swojej kuchni. Nie bądź pawian i zaufaj Małpie - niezależnie od wyznaczonego celu będzie to dobre i praktyczne rozwiązanie godne każdego fit Zjadacza bananów. Przecież wiadomo nie od dzisiaj - papu to nie żarty!

Czarna Małpa ćwiczy

Dieta pudełkowa - dla kogo takie małpie smakołyki?

W moim przekonaniu dla każdego – dla niej, dla niego, dla małpich par, dla rodziny czy zespołu z Dżungli (biura, domu, współlokatorów i grup). Sam zobacz – z pewnością pasujesz do którychś z poniższych przedstawicieli Zjadaczy.

Jaką jesteś Małpką?

 • Zabieganą
 • Dobrze zorganizowaną jak goryl w swoich obowiązkach
 • Początkującą w temacie diety
 • Obytą w Dżungli pełnej bananów
 • Oszczędną pod kątem czasu lub kosztów
 • Leniwą jak leniwiec na palmie
 • Ciekawską jak szympans
 • Szybko się nudzę
 • Stawiającą na zdrowe nawyki - jest fit i w ogóle
 • Dbającą o profilaktykę chorób
 • Ćwiczącą i wyciskającą siódme poty na siłowni
 • Lubię trzymać ogon na pulsie i kontrolować co i jak
 • Wygodną i ceniącą sobie komfort
 • Mającą na względzie dobro Planety Małpy

Już teraz sprawdź jakie są korzyści i czy catering dietetyczny się opłaca?

Czarna Małpa i jej dieta pudełkowa to lekarstwo na Twoje bolączki – oszczędzasz czas, który pędzi jak spadający kokos z palmy i pieniądze, które mógłbyś przeznaczyć na inne małpie przyjemności. Mało tego, w końcu możesz mieć kontrolę nad ilością produkowanego jedzenia i opakowań – u Małpy wszystko jesteś w stanie przewidzieć. Nic Cię nie zaskoczy!

Sprawdź codzienne małpie doświadczenia!

Czy to się opłaca?

Takie rzeczy tylko u Małpy!

Wybór dań
Wybór diet

Wskazujesz grupy wykluczeń i codziennie wybierasz spośród kilku najwyższej jakości dań na każdy posiłek, dopasowanych do Ciebie.

Dostawa cateringu
Dostawa pod drzwi

Każdego poranka, świeże i zbilansowane posiłki we wszystkich większych miastach w Polsce. Podając adres, wybierasz przedział godzin dostawy.

Smaczne i zdrowe jedzenie
Smak i zdrowie

Pyszne pomysły, świeże, sezonowe składniki i opieka dietetyka - to moja recepta na zdrowe odżywianie i bananowy uśmiech.

Elastyczne zamawianie
Elastyczność i czas

Dowolnie zarządzasz dniami dostawy, adresami, wykluczeniami, kalorycznością - możesz je zmieniać w panelu zjadacza.

Cenniki cateringów dietetycznych
Zero zobowiązań

Cena diety pudełkowej zależy tylko od kaloryczności, doładowujesz konto i płacisz jedynie za dni, w które przywiozłem Ci papu.

Tysiące zadowolonych zjadaczy – sprawdź opinie!

Oni nie mogą się mylić i zapraszają Cię do elitarnego grona najpyszniej odżywionych naczelnych! Wzruszam się, gdy widzę te oceny moich diet, bo o taką dżunglę walczyłem!


Codzienność - na małpich doświadczeniach...

Z pewnością jesteś ciekawy, jak wygląda to w praktyce. W związku z tym przeanalizowałem studium przypadku Zjadacza i jego codziennych kulinarnych potyczek. Razem przyjrzyjmy się jak to u każdego z nas wygląda.

? W DOMU
W domu
? U CZARNEJ MAŁPY
U Małpy

Gdy otwierasz oko

? W DOMU

Ojeja, śniadanie? Dzisiaj jeszcze tyle rzeczy do zrobienia, tyle spraw do załatwienia...

? U CZARNEJ MAŁPY

Dzień dobry! Otwórz drzwi, a znajdziesz złoty środek na oszczędność czasu. I od razu o ile przyjemniejszy jest Twój dzień gdy większość spraw masz już z głowy?

?
Planowanie

? W DOMU

Pytasz - co ugotuję i jak się zorganizuje, co zrobić, aby było zdrowo? Czas upływa, a ty dalej nie masz pomysłu na kolejne 5 posiłków…

? U CZARNEJ MAŁPY

Masz z głowy, bo u mnie w tym temacie rządzi małpi pomocnik dietetyk - i świat jest piękny!

✍️
Analiza

? W DOMU

Zaglądasz do lodówki, szperasz w szafkach i myślisz - co już mam, czego nie mam i co trzeba wykorzystać żeby się nie zepsuło bo przecież nie da się kupić produktów odmierzonych, zawsze musisz kupić więcej i przechowywać piętrzące się opakowania i produkty w szafkach i lodówce.

? U CZARNEJ MAŁPY

Nic nie musisz robić, samo się robi!

✔️
Lista zakupów

? W DOMU

Ojej no, znowu?! Nie mam na to czasu. Ahh czekaj, czy Maciek znowu kupił kolejną butelkę mleka na ostatnich zakupach? Przecież już są ze 3 w lodówce nieotwarte.

? U CZARNEJ MAŁPY

Co najwyżej sprawdzasz listę składników dań, które dla Ciebie gotuję, aby wybrać to co w małpim brzuszku gra najbardziej

?
Jadę do sklepu i wracam

? W DOMU

Ola Boga Małpia noga! Własnym samochodem - zużywam paliwo i pieniądze. Transportem publicznym - tracę czas, zużywam zasoby i kupuję bilety. O własnych nogach - tracę czas i siły na dźwiganie toreb pełnych bananów.

? U CZARNEJ MAŁPY

Klik i rydwan przywozi Ci pyszne papu pod drzwi Twojego mieszkania - bajka!

?️
W sklepie

? W DOMU

Czas ucieka, a ja się tu krzątam i już nie mam siły tego nosić. Znowu muszę wziąć całe opakowanie - kto to wszystko zje i jak ja to zmieszczę w lodówce? Znowu pieniądze wyrzucone w błoto. Każdy produkt w innym opakowaniu? Jakby nie można było tego jakoś ograniczyć. O masz - znowu kolejka i dlaczego tutaj tak gorąco jak w tropikach?

? U CZARNEJ MAŁPY

Siedzisz wygodnie w fotelu? Kawa już na stole? No to otwierasz stronę Czarnej Małpy, kilka klinięć i już jest - zaplanowane, wybrane dania z menu, konto doładowane natychmiastowo. Rozwiązanie tak fajne, że zapomniałeś o innej małpce? Jedną sekundę później jest i zaplanowane dla niej. Wszystko pod ręką, nawet nie musiałeś ruszać się z tego fotela.

??‍?
Gotowanie

? W DOMU

Jak wyglądał ten przepis? Co muszę przygotować i odmierzyć? Znowu wszystkie widelce w zmywarce. Coś mi się tutaj przypala i chyba przesoliłem ziemniaki.

? U CZARNEJ MAŁPY

Gotowanie? Kto by miał dzisiaj na to czas.. Uwielbiam gotować dla swoich Zjadaczy i dbać o ich podniebienia. Oddaj się w moje ręce a nie pożałujesz! Otwierasz torbę, zrywasz folię, zjadasz i po sprawie - ekspresowo!

?
Sprzątanie

? W DOMU

Wycieram blat i kuchenkę, moczę naczynia w zlewie, nastawiam kolejną zmywarkę, zamiatam rozsypaną po całej kuchni mąkę, każde opakowanie wrzucam do innego kosza - czy zdążę obejrzeć dzisiaj swój ulubiony serial?

? U CZARNEJ MAŁPY

Poświęć kilka kropel na opłukanie pudełka, włóż jedno w drugie, wyrzuć do segregowanych plastików i po sprawie. Możesz otzrepać ręcę, a i na reklamy przed serialem zdążysz.

?
Gdy już zamykasz oko na drzemkę

? W DOMU

Mam lenia, już mi się nawet nie chcę myśleć…

? U CZARNEJ MAŁPY

Ale jestem podekscytowany! Jutro znowu Czarna Małpa uratuje dzień!