Papu w dobrych rękach

Zawsze powtarzam, że jedzenie to nie żarty. Moi pomocnicy wiedzą, że Małpie standardy higieny i bezpieczeństwa to najwyższa liga w dżungli cateringów. W mojej kuchni powstaje tylko moje papu, a wstępu, standardów i składników doglądam osobiście jakieś 3600 razy dziennie.

Bezpieczna kuchnia

Kuchnia i załoga na medal

Moi sous-chef’owie porzucili najlepsze restauracje żeby pracować ze mną i pod okiem Małpy tworzyć dania, które pokochali Zjadacze. Gotujemy we własnej kuchni, na najlepszym sprzęcie w Dżungli i z najwyższą kontrolą czystości i bezpieczeństwa. Jedzenie to nie żarty!

Gwarancja świeżości i jakości

Poruszanie się rydwanem po szosach to nie kaszka z mleczkiem, ale osobiście dbam o każdy milimetr Twojej paczki. Gwarantuję, że jeśli coś z dostawą pójdzie nie tak to Małpa Ci to wynagrodzi.

Gwarancja
Bezpieczne płatności

Ręczne doładowania lub podpięcie karty

Możesz ręcznie doładowywać Twoje konto poprzez płatności TPay lub przelewem tradycyjnym. Możesz też ułatwić sobie żywot, podpiąć kartę i pozwolić Małpie pobierać co tydzień środki na dostawy zaplanowane na następny tydzień - wygodnie, przejrzyście, elastycznie. W dżungli nic nie ginie.

Tysiące zadowolonych zjadaczy – sprawdź opinie!

Oni nie mogą się mylić i zapraszają Cię do elitarnego grona najpyszniej odżywionych naczelnych! Wzruszam się, gdy widzę te oceny moich diet, bo o taką dżunglę walczyłem!

Takie rzeczy tylko u Małpy!

Wybór dań
Wybór diet

Wskazujesz grupy wykluczeń i codziennie wybierasz spośród kilku najwyższej jakości dań na każdy posiłek, dopasowanych do Ciebie.

Darmowa dostawa cateringu
Darmowa dostawa

Każdego poranka, świeże i zbilansowane posiłki we wszystkich większych miastach w Polsce. Podając adres, wybierasz przedział godzin dostawy.

Smaczne i zdrowe jedzenie
Smak i zdrowie

Pyszne pomysły, świeże, sezonowe składniki i opieka dietetyka - to moja recepta na zdrowe odżywianie i bananowy uśmiech.

Elastyczne zamawianie
Elastyczność i czas

Dowolnie zarządzasz dniami dostawy, adresami, wykluczeniami, kalorycznością - możesz je zmieniać w panelu zjadacza.

Cenniki cateringów dietetycznych
Zero zobowiązań

Cena diety pudełkowej zależy tylko od kaloryczności, doładowujesz konto i płacisz jedynie za dni, w które przywiozłem Ci papu.